Dynamic Body Slimming Serum

Prezentowane Serum Dynamicznie Wyszczuplające do ciała jest preparatem o zapachu i barwie cappucino. Kosmetyk ten przeznaczony jest do walki z cellulitem, defektem estetycznym, który spędza sen z powiek prawie każdej kobiety. Pomimo delikatnej, aksamitnej konsystencji produkt ten jest potężnym wrogiem cellulitu. Cellulit jest dolegliwością dotykającą według szacunków nawet 95% kobiet po okresie dojrzewania. Wyselekcjonowane przez nas składniki aktywne wchodzące w skład tej formulacji działają
wielokierunkowo:

 

  • Pobudzają lipolizę czyli rozkład tłuszczu w komórkach tłuszczowych aby już istniejące komórki nie magazynowały więcej tłuszczu a wręcz przeciwnie zaczęły go aktywnie rozkładać.
  • Pobudzają mikrokrążenie aby zwiększyć drenaż tkanek i usunąć nagromadzone w nich toksyny i wodę oraz ułatwić przenikanie aktywnym substancjom aż do problematycznej tkanki tłuszczowej.
  • Spowolnia proces adipogenezy czyli powstawania komórek tłuszczowych gdyż niedojrzałe nie są zdolne do gromadzenia zapasów tłuszczu.
  • Spowolnia lipogenezę, czyli proces magazynowania tłuszczu w komórkach tłuszczowych aby maksymalnie ograniczyć ich wzrost.

 

Składniki aktywne:
Collagen, Liporeductyl®, Centella asiatica extract, Hydromanil®, Borage seed oil, Vitamin E

Print Friendly