Certyfikaty, patenty

CERTYFIKATY

Nadrzędnym celem działalności naszej Firmy jest dążenie do jak najlepszego spełnienia oczekiwań i wymagań Klientów. Dlatego też systematycznie podnosimy jakość i zapewniamy pełne bezpieczeństwo zdrowotne oferowanych produktów.

Cel ten osiągamy poprzez wdrożenie oraz ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania, stworzenie odpowiedniej struktury organizacyjnej, corocznemu planowaniu i monitorowaniu ustanowionych celów na dany rok, spełnianie obowiązujących wymagań prawnych oraz pełnej realizacji wymagań zawartych w normach:

  • PN-EN ISO 9001:2009 „Systemy zarządzania jakością. Wymagania”.
  • PN-EN ISO 22000:2006 „Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności. Wymagania dla każdej organizacji należącej do łańcucha żywnościowego.”
  • PN-EN ISO 22716:2009 „Kosmetyki. Dobre Praktyki Produkcji (GMP). Przewodnik Dobrych Praktyk Produkcji.”

 

PATENTY

Ponieważ nie ma takiej kategorii naukowej jak “patent na kolagen”, a jedynie możliwość zastrzeżenia własnej metody pozyskiwania w sposób naturalny kolagenu wystepującego w środowisku, Inventia w celu skutecznej ochrony unikalności swoich produktów, jak i metod ich wytwarzania, nie stawiała sobie za cel “patentowania” własnego kolagenu. Skupiliśmy się na stworzeniu własnej, oryginalnej i zastrzeżonej technologii produkcji (pozyskiwania) kolagenu, dzięki czemu mamy prawo posługiwać się charakterystycznym oznacznikiem “Kolagen Naturalny Inventia ®”.

 

Print Friendly